ÜNVANI
 
ADI SOYADI GÖREVİ
 
Kuşadası Kaymakamı
Kaymakam Muammer AKSOY Kuşadası Kaymakamı
Radar Komutanı
Mahalin En Büyük Komutanı Binbaşı Uğur ÜNLÜ Dayıoğlu Sahil Gözetleme Radar İstasyon Komutanı
Belediye Başkanı
Belediye Başkanı Özer KAYALI Kuşadası Belediye Başkanı
Cumhuriyet Başsavcısı
Cumhuriyet Başsavcısı Emrah YALDIZKAYA Kuşadası Cumhuriyet Başsavcısı
Baro Temsilcisi
Avukat Esra TÜKENMEZ Kuşadası Baro Temsilcisi
Fakülte Dekanı
Profesör  Dr. Törün ÖZER ADÜ Turizm Fakültesi Dekanı
Silahlı Kuvvetler Mensupları
Personel Yüzbaşı Murat GENÇ Askerlik Şube Başkanı
İlçe Genel Kolluğunun En Üst Amirleri
İlçe Emniyet Müdürü Özgür BATÇIOĞLU Kuşadası İlçe Emniyet Müdürü
Jandarma Yüzbaşı Murat ŞAHİN Kuşadası Jandarma Komutanı
SG Yüzbaşı Muhittin GÜNEŞ ONAY TCSG 311 BOT Komutanı
SG Kıdemli Üsteğmen Emre MERAL TCSG 35 BOT Komutanı
JandarmaAsb.Kd. Bşçvş. İzzet YÜKSEL Aydın Jand. Özel Koruma Birlik Komutanı
SG Astsubay Kd. Çavuş. Resul ALTINTAŞ Saget
Hakimler
Hakim Yasemin TEMEL 1.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
Hakim Elif ALEMDAR ÜNSAL 2. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
Hakim Hasibe ER 3. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
Hakim Mustafa ÖZÜMAĞI Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi
Hakim Veysel TEMEL 4. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
Hakim Serdar YÜCEL 1.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
Hakim Tansu GÖKDEMİR Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi
Hakim Süheyla AKKAŞ         1.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
Hakim Mehmet Emin YÜCEER 2. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
Hakim Övgü ÜNSAL 3. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
Hakim Duygu ERTAN 2. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
Hakim Murat ÖNCÜ 2. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
Hakim Esra ÇAMCI 5. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
Hakim Ebru ENGİNDENİZ 4. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
Hakim Gözde DÜZENLİ 3. Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
Savcılar
   
Cumhuriyet Savcısı Emrah YALDIZKAYA Cumhuriyet Savcısı
Cumhuriyet Savcısı Mehmet KARABULUT Cumhuriyet Savcısı
Cumhuriyet Savcısı Cihan Onur TÖLEK Cumhuriyet Savcısı
Cumhuriyet Savcısı Hakan Baran YILMAZ Cumhuriyet Savcısı
Cumhuriyet Savcısı Mehtap TANDOĞAN Cumhuriyet Savcısı
Cumhuriyet Savcısı Turgay ALTUNDAĞ Cumhuriyet Savcısı
Cumhuriyet Savcısı Hüseyin MISIRLI Cumhuriyet Savcısı
Cumhuriyet Savcısı Emre US Cumhuriyet Savcısı
Cumhuriyet Savcısı Sadık Alper GÖKDEMİR Cumhuriyet Savcısı
Cumhuriyet Savcısı Fatih KAYA Cumhuriyet Savcısı
İktidar Partisi, Ana Muhalefet Partisi ve TBMM de Grubu Bulunan Diğer Siyasi Parti İlçe Başkanları
Adalet ve Kalkınma Partisi  İlçe Başkanı Ali KARA İlçe Başkanı
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Nail ÖZAZMAN İlçe Başkanı
Halkların Demokratik Partisi İlçe Başkanı Mustafa CAN İlçe Başkanı
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa BAYRAKTAR İlçe Başkanı
Dekan Yardımcıları
Doç.Dr. Osman Eralp ÇOLAKOĞLU ADÜ Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı
Yrd.Doç.Dr. Tuğrul AYYILDIZ ADÜ Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı
Kurum Amirleri
Müftü Vehbi AKŞİT Müftü
S.Y.D.V.MD. Eylem ESENER Sosyal Yardımlaşma ve .Dayn.Vakfı Müdürü
SGK Çiğdem ÖZCAN SGK Müdürü
Tapu Müdürü Ali ALTINTAŞ Tapu Müdürü
Kadastro Birim Sorumlusu Zafer BİLGİLİ Kadastro Birim Sorumlusu
G. Hiz. Ve Spor İlçe Müdürü V. Canan GÜRER TEMİZTÜRK Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü
Kredi ve Yurtlar Kur. Erkek Öğrenci Yurt Müdürü Muhsin KAPLAN Kredi ve Yurtlar Kur. Erkek Öğrenci Yurt Müdürü
Kredi ve Yurtlar Kur. Kız Öğrenci Yurt Müdürü Asuman KÖROĞLU Kredi ve Yurtlar Kur. Kız Öğrenci Yurt Müdürü
Gıda Tarım Müdürü Mehmet Arif  YILAN Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü
Gümrük Müdür  V. Murat ÇAVUŞOĞLU Gümrük Müdür V.
Kaymakamlık Y.İ.MD. Özlem YUMLU HEKİMOĞLU Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü
Nüfus Müdürü Aysel TANRIVERDİ Nüfus Müdürü
Turizm Danışma Birim Sorumlusu Güneş AYDIN Turizm Danışma Birim Sorumlusu
İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Erhan YILMAZ İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü
Vergi Dairesi Müdürü Ayten ÇAKMAK Vergi Dairesi Müdürü
Malmüdürü Kemal ÇEVNİ Malmüdürü
İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ATAMAN İlçe Milli Eğitim Müdürü
Meteoroloji Müdürü Ahmet LEVENT Meteoroloji Müdürü
Dilek Yarım Adası ve Büyük Menderes Deltası Milli Park Müdür V. Koray IŞIK Dilek Yarım Adası ve Büyük Menderes Deltası Milli Park Müdür V.
Orman İşletme Şefi Volkan AYDIN Orman İşletme Şefi
İlçe Sağlık Müdürü 
Osman CESUROĞLU İlçe Sağlık Müdürü
Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr. Yusuf KUYUCU Devlet Hastanesi Başhekimi
Liman Başkanı Yaşar KARABACAK Yaşar KARABACAK
Sahil Sağlık Denetleme Tabibi Dr.Mesut AMANAK Sahil Sağlık Denetleme Tabibi
Kamu Bankalarının Müdürleri
T.C Ziraat Bankası Müdürü Mustafa Oğuz UR T.C Ziraat Bankası Müdürü
Halkbankası Müdürü Soner ÇAKMAK Halkbankası Müdürü
Vakıflar Bankası Müdürü Hikmet BAYIR Vakıflar Bankası Müdürü
Aydem Muhammet HIRLAK Aydem
Telekom Kamil BALCI Telekom
 Ptt Özal DEMİR    Ptt
TBMM de Grubu Bulunmayan Partileri İlçe Başkanları
Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Adem KÖSE İlçe Başkanı
Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı Hayrullah SUSAR İlçe Başkanı
Anavatan Partisi İlçe Başkanı        Yusuf EVŞEN  İlçe Başkanı
Emek Partisi İlçe Başkanı Muharrem TOKTAŞ İlçe Başkanı
Türkiye Birlik Partisi İlçe Başkanı İbrahim GÜNENDİ İlçe Başkanı
Türkiye Komünist Partisi Eren GEDİK İlçe Başkanı
Özgürlük ve Dayanışma Partisi Şenol ESKİN İlçe Başkanı
Demokrat Parti İlçe Başk. Kılınç KOCAMAN İlçe Başkanı
Vatan Partisi Ayşe Handan ERSİN İlçe Başkanı
Saadet Partisi Yasin SARIKAYA İlçe Başkanı
Halkın Kurtuluş Partisi İlçöe Başkanlığı Büşra Nur KURTULUŞ İlçe Başkanı
Belediye Meclisi Üyeleri
Belediye Meclis Üyesi Canan GÜLER Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Ali GENÇ Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Canan İNANANÇ Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Faik ALP Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Ferah SÜREKÇİ Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Hakan TURHAN Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Haydar BÜYÜKDAĞ Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi İlhan AYGÜNEŞ Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Levent ÖĞREN Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Muzaffer ERYİĞİT         Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Nail ÖZAZMAN Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Tufan ASRAV Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Filiz ÜYÜCÜ Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Mehmet GÜRBİLEK Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Nurettin ÖZTÜRK Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Tacettin ÖZDEN Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Rıza ESEN Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Cenap SEKBAN Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Ahmet CANDAN Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Bayram BAYAÖZLÜ Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Hayati ATLI Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Fevziye TEKEROĞLU Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Zekeriya TÜNK Belediye Meclis Üyesi
Belediye Meclis Üyesi Zeliha GÖKKAYAS Belediye Meclis Üyesi
Mesleki Kuruluşlar ve En Fazla Üyeye Sahip Basın Kuruluşunun Temsilcileri
Esnaf ve San.Odası Başkanı Halit ŞAKAR Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı
Kuşadası Ticaret Odası Serdar AKDOĞAN Kuşadası Ticaret Odası Başkanı
Kuşadası Şöförler Odası Hüsnü ÖTEN Kuşadası Şöförler Odası Başkanı
Tursab Gökhan AYDIN Tursab Başkanı
Kuşadası Gazeteciler Derneği Başkanı         Erol ÖZKAN Derneği Başkanı
Kuşadası Gazeteciler Dayanışma Derneği M. Atilla ÇINAR  Dernek Başkanı
Özel Banka Müdürleri
Akbank Şubesi Müdürü Funda ÇAVDAR Akbank Şubesi Müdürü
Garanti Bankası Müdürü Bilge Tekin DERVİŞOĞLU Garanti Bankası Müdürü
İş Bankası Şubesi Müdürü Semra ŞİMŞEK İş Bankası Şubesi Müdürü
HSBC Bank Kazım GÜLEÇOĞLU HSBC Bank Müdürü
Denizbank Özen AKTEN Denizbank Müdürü
Şekerbank İbrahim SİLİ Şekerbank Müdürü
Finansbank Murat ÖZKAVALALI Finansbank Müdürü
Yapı Kredi Bankası Şubesi Md Kıvanç Şeref SAĞAT Yapı Kredi Bankası Şubesi Müdürü
Kamu Yararına Çalışan Dernek Başkanları
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kuşadası Şubesi Nermin AKAR Şube Başkanı
Türk Kadınlar Birliği Derneği Kuşadası Şubesi        Rabiye YILDIRIM Şube Başkanı
Atatürkçü Düşünce Derneği Kuşadası Şubesi Nazan BOZKURT Şube Başkanı
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kuşadası Şubesi
Çilen Melek KARAKUŞ Şube Başkanı
Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kuşadası Şubesi Tahir BAYRAKTAŞ Şube Başkanı
Türk Anneler Derneği Kuşadası Şubesi  Tülay MUTLU Şube Başkanı
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Kuşadası Şubesi Bünyamin DUMAN Şube Başkanı
Atatürkçü Düşünce Dernerği Davutlar Şubesi İbrahim ÇOBAN Şube Başkanı
Atatürkçü Düşünce Dernerği Güzelçamlı Şubesi Sait Güngör ELGİN Şube Başkanı
Türk Ocakları Derneği Kuşadası Şubesi Cemal SARI Şube Başkanı
Türk Hava Kurumu Derneği Kuşadası Şubesi Salih Cengiz KANAT Şube Başkanı
Türk Kadınlar Konseyi Derneği Kuşadası Şubesi         Semahat MUTLU Şube Başkanı
Kuşadası Eğitim Ve Geliştirme Vakfı  Şefik SÖZER Vakıf Başkanı
Tema Vakfı Kuşadası Şubesi Nimet DEMİR Vakıf Başkanı
 
05.05.2012 tarih ve 28283 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Bakanlar Kurulu’ nun 2012/3073 tarih/sayılı Kararı ile “Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği’ne göre Aydın Valiliği Protokol Listesi esas alınarak düzenlenmiştir.
İsim, Telefon ve Faks numaralarında olabilecek değişiklikler Kuşadası Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünün 0 (256) 614 69 92 numaralı telefonuna ya da kusadasi@icisleri.gov.tr adresine mail atılması gerekir.
 
 
 
 
a
 
 
 
 
 
a
 
 
 
 
 
Bilgi Edinme